אודות מכון היל"ה

מכון היל"ה – המכון הירושלמי ללימודי היפנוזה – הוקם בשנת 2008 על מנת לספק הכשרה והדרכה בתחום ההיפנוזה. המכון מוכר על ידי משרד הבריאות, ומכשיר פסיכולוגים, פסיכיאטרים, רופאים ורופאי שיניים. בנוסף, מספק המכון טיפולים בהיפנוזה בתחומים השונים.

מה מציע המכון?

  • הכשרה של פסיכולוגים, רופאים ורופאי שיניים בתחום ההיפנוזה והכנתם למבחן של משרד הבריאות.
  • הדרכות לאנשי מקצוע המשתמשים בהיפנוזה לאחר שהוכשרו לכך.
  • טיפולים פרטניים בכל התחומים המוזכרים לעיל על ידי אנשי מקצוע מתחום הפסיכולוגיה והרפואה.
  • טיפולים קבוצתיים לחלק מהבעיות שהוזכרו לעיל – במסגרת המכון יש כוונה לפתח טיפולים קבוצתיים בתחומים הנ"ל על מנת להוזיל עלויות ולאפשר למטופלים לקבל טיפול ברמה של טיפול פרטני במחירים סבירים.

המכון הוקם על ידי מר נצר דאי, פסיכולוג קליני והיפנותרפיסט מומחה ומדריך בסיועה של ד"ר סילבי גולדמן, רופאה פנימית מומחית ומהפנטת. כיוון שהוקם על ידי מומחים בהיפנוזה מתחומים שונים (פסיכולוגיה ורפואה), אנו חותרים להביא לשיתוף פעולה בין מומחים בהיפנוזה ובין מומחים בתחומי הפסיכולוגיה, הרפואה (כולל פסיכיאטריה) והרפואה המשלימה.

המטרה היא לספק מסגרת טיפולית כוללנית באותם התחומים בהם המסגרות הרפואיות הקונבנציונליות אינן מספקות מענה מתאים. לדוגמא: כאב, חרדה, דיסוציאציה, טראומה. לפי גישתנו היפנוזה אינה מדע נפרד, אלא כלי תומך באופני טיפול שונים עבור מגוון רחב של קשיים ובעיות בתחומי הפסיכולוגיה, הרפואה ורפואת השיניים.

אינטרנט לעסקים אתרי וורדפרס מותאמים למובייל
דילוג לתוכן